Ako zaregistrovať program?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Arabic Português Indonesian Croatian Hebrew Mongolian Thai

Demo verzia, ktorú si môžete stiahnúť z www.asctimetables.com obsahuje plne funkčný program aSc Rozvrhy, s ktorým viete vytvoriť kompletný rozvrh pre vašu školu.

Ak je náš program pre vašu školu vhodný, môžete si ho objednať z internetovej stránky www.asctimetables.com . Následne obdržíte registračné údaje (meno a kód). Budete tak môcť nielen tlačiť a exportovať svoj rozvrh, ale ziskate prístup k rozvrhom online (edupage) a suplovaniu.

Na registráciu je potrebné, aby ste svoje registračné údaje vložili do programu. Po spustení programu kliknite na "Help - Zakúpiť a registrovať".

Obajví sa toto dialógové okno

Prosíme vložte svoje údaje - Registračné meno a číslo presne ako sú uvedené v registračnom emaili (bez akýchkoľvek zmien). Najlepší spôsob je ich jednoducho skopírovať a vložiť (CTRL-C and CTRL-V).

Ak si prajete zmeniť svoje registračné meno, prosíme napíšte nám a my vám následne pošleme nové registračné údaje. Avšak registračné meno musí obsahovať okrem názvu školy, aj presnú adresu.