Bezhotovostná zbierka učiteľa - v mobilnej aplikácii

mobilná aplikácia, triedny účet, zbierka, výlet, fotenie, pracovné zošity,

English Slovenčina Deutsch

Učiteľ môže uľahčiť prácu sebe a rodičom a vytvoriť bezhotovostnú zbierku pre svoju triedu, napríklad na fotenie, pracovné zošity, poistenie, výlet, atď. Rodičovi príde notifikácia o novej zbierke a nemusí posielať po dieťati hotovosť do školy. Učiteľ ušetrí čas s vyberaním hotovosti od žiakov a nemusí so sebou nosiť väčší obnos peňazí.

Podmienkou je existencia triedneho účtu, ktorý nastaví admin alebo učiteľ s právom administrácie v module Platby - Začíname s modulom Platby. Triedny účet môže byť bankový účet na učiteľa na tento účel alebo bankový účet školy špeciálne vytvorený na zbierky v triedach.

Práca v mobilnej aplikácii EduPage je rýchla a jednoduchá. Učiteľ sa prihlási do svojho učiteľského konta a vyberie záložku Platby a postupuje nasledovne:


Triedny učiteľ si vo svojich zbierkach vie jedným klikom označiť žiakov, ktorí majú už zaplatené (môže to urobiť postupne ako prichádzajú platby na bankový účet). Keď zaplatia všetci žiaci, tak sa učiteľovi zobrazí zbierka ako ukončená.


Návod ako vytvoriť hotovostnú zbierku v mobilnej aplikácii nájdete tu: Učiteľ - vytvorenie peňažnej zbierky v hotovosti - v mobilnej aplikácii

Návod ako vytvoriť hotovostnú zbierku na webe nájdete tu: Hotovostná zbierka učiteľa - na webe

Učiteľ môže vytvoriť predpis aj napríklad na kurz (lyžiarsky, plavecký, atď.) pre žiakov, ktorých bežne neučí, avšak musí vytvoriť danú akciu cez modul Prihlasovanie. Návod ako na to nájdete tu: Vytvorenie predpisu cez prihlasovanie na kurzy